O nas

Czy lubicie przebywać w pięknym otoczeniu? Czy cieszą Was piękne przedmioty? Czy kochacie piękno tak jak my? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, to miło nam otworzyć przed Wami drzwi do świata niezwykłych dekoracji wnętrz. Odkryjecie tu szlachetność bursztynowych lamp i hipnotyzującą głębię barw witraży.

Wykonujemy na zamówienie repliki, zachwycających projektów Tiffaniego, jak „Odyssey" czy "Creativ”. Tworzymy także autorskie, nowoczesne oprawy oświetleniowe wiszące i stojącej, jak też w formie kinkietów. Charakterystyczne dla naszej działalności jest użytkowe wykorzystanie witraży. Tę formę sztuki wykorzystujemy tworząc abażury, ale też przy wypełnianiu przestrzeni okien bądź drzwi. Produkty powstają na bazie specjalnego szkła, sprowadzanego na zamówienie ze Stanów Zjednoczonych oraz efektownie komponującego się z nim mosiądzu.

Wykorzystujemy do produkcji stare, ręczne techniki tworzące duszę przedmiotu i nadające mu unikalnego, jedynego w swoim rodzaju piękna. Odróżnia to wyroby z naszej pracowni witrażowej od przedmiotów powstających w produkcji wielkoseryjnej. Zwracamy szczególną uwagę na jakość produktu, która ma istotne znaczenie dla długości jego użytkowania

Wszystkie przedmioty wychodzące z naszej pracowni są wynikiem wytężonej pracy i zaangażowania zespołu ludzi, kochających tradycyjne rzemiosło, dla których tworzenie witraży to coś więcej niż praca… to przyjemność.

 

 

Szybki dostęp do galerii:

 

Lampy Tiffaniego

Repliki Tiffaniego 

Lampy bursztynowe

Projekty własne

Witraże

Zawieszki

Świeczniki 

Inne Lampy